Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 7.12.2008

Stesk po bowlingu byl u Táni o víkendu opravdu hodně silný. V sobotu si pouštěla na videu záznam z bowlingového světového poháru a ukazovala na něm své  kouli, jak se mají házet strikes. V neděli už to bylo tak silné, že to nevydržela a narychlo svolala na večer tréninkovou seanci do Málky. Zahrát si mohli jen ve třech, protože Lucka měla na starost nedělní provoz herny.

Eva hned v úvodu zabrala a hodila Edovi rukavici náhozem 174 bodů. Eda také nehrál špatně a hodil 163. Ve druhém kole oba trochu odpočívali, ale ve třetím kole opět bojovali a Eva posunula rekord dne na hodnotu 178. Lucka občas jen přišla zkontrolovat výsledky a když viděla formu těch dvou, tak jí snad ani nepřišlo líto, že nemá čas hrát. Čtvrté kolo bylo překvapivě v režii Edy. Již dlouho jsme jej neviděli hrát čtvrté kolo tak dobře. Většinou má své nejlepší výsledky v prvních dvou kolech. Tentokrát se ale pochlapil a nakročil za vítězstvím výkonem 180 bodů. Ale nebyla by to Eva, aby nezmobilizovala všechny své síly a v pátém kole strhla vítězství přece jen na svou stranu úžasnými 192 body i když se Eda bil jako lev a ještě vylepšil svůj výkon z předchozího kola na 186 bodů. To se Evě ještě první dva hody v kole bohužel nepodařilo dorazit do spare, jinak bychom se dočkali i té dvoustovky. V šestém kole Eva již jen jistila své celkové vítězství v tréninku. Cestou domů Eda v autě rozumoval, jak je to jen možné, že se ta Eva dokáže vždy tak vybičovat v pravý okamžik a zahrát velkou hru.

O výkonech Táni nemá ani cenu se zmiňovat. Stačí jen říct, že pila Birelly a hned je vše jasné. Když nehraje s nějakým tím promile v žilách, tak se prostě pořádně trefit neumí. Jeden ubohý strike za 6 kol a v každém kole ještě 3 splity, z nichž nedorazila ani jeden, to byla opravdu špatná prezentace jejích dovedností. Koule se asi podle videa naučila právě to, co neměla.


Táňu trochu mrzelo, že Lucka  nemůže trénovat s nimi, ale když už byli ostatní hosté pryč a Lucka by si mohla hodit alespoň to jedno kolo, tak řekla, že se jí vůbec hrát nechce a stejně má pořezaný palec. Táňa hned provedla lékařskou kontrolu věčně bolavého palce. Ke své velké radosti zjistila, že už se Lucce zahojil její prasklý bowlingový mozol a řezná rána není vůbec hrozná, takže upadnutí prstu Lucce nehrozí a může si zahrát VIP turnaj někdy příští týden.

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.