Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 27.01.2009

Po týdenní pauze jsme se sešli na našem VIP tréninku u Málky. Bohužel naši oblíbenou dráhu č.1 nám vyfoukla před nosem nějaká omladina a tak jsme byli nuceni hodit na dvojce. Ale umět je třeba hrát všude a tentokrát jsme potrénovali i psychiku.

Eva s Táňou mají raději při hře klid a bohužel během našeho tréninku se nám na vedlejší dráze střídala samá omladina, která byla poněkud hlučná. Pouštěli v JukeBoxu nahlas hudbu a také dost hulákali, ale i na takové podmínky musí být člověk dostatečně trénovaný. Vše by se dalo vytrpět, ale Evičce brali její oblíbenou kouli a to ji opravdu hodně omezovalo v jejím výkonu. Eda se cítil pro změnu jako ryba ve vodě. No jo, vždyť se jmenuje Karas. On si právě v takovém rušném prostředí libuje, protože rád předvádí své bowlingové umění před velkým publikem. Skoro celý trénink vedl celkové pořadí. Ve třetím kole zahrál 180 bodů a zdálo se, že oba poháry si odveze domů on. Eva bojovala se všemi nepříznívými okolnostmi, aby nahrála alespoň největší nához. Ani její Rosťa ji tentokrát nepodržel a k večeři nenachystal žádnou svou delikatesu. Musela se nasytit jen malými bramboráčky a protože se Denis olizoval až za ušima, asi toho sama nakonec moc neměla. Ale na Táňu Rosťa nezapoměl a poslal jí do herny na posilnění rumíka. Táňa sice nastartovala trénink se "švestičkami", ale po rumících toho naházela víc a splnila tak svůj osobní tréninkový cíl nezahrát horší průměr než 130. Od Evy s Edou ale opět dostala pěkně na frak. Jsou to holt dva šampióni.

Naštěstí se omladina vynesla z herny dříve než my a tak jsme mohli dohrát trénink v klidu. Evě začaly kuželky konečně padat a nahrála lepší nához než Eda. V posledních třech kolech Eva mocně dotahovala Edův náskok a zahrát ještě jedenácté kolo, určitě by mu vyfoukla i celkové prvenství. Ale chtěla mu asi udělat radost a tak mu alespoň jeden pohár přenechala na týden do opatrování.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.