Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 21.05.2009

Táňa po svých nemastných neslaných výkonech na úterním tréninku iniciovala další trénink hned ve čtvrtek, aby byla dobře připravená na sobotní rodinný mistrák.

Táňa také měla nejlepší úvod a po dlouhé době ovládla vedoucí pozici ve výsledkové listině. Měla radost z úvodního náhozu 153 bodů, protože to je náhodou i číslo pokoje, které měly holky na dovolené v Egyptě. Její radost z vedení trvala bohužel pouhá dvě kola a pak se Táňa začala postupně propadat až na to své dlouhodobě rezervovaené poslední místo. Na zbylé dva tréninkové spoluhráče ztrácela po závěrečném kole téměř 200 bodů. Její výkon byl ještě horší než v úterý, kdy ztratila na ostatní jen stovku. Moc velké naděje si na sobotní turnaj s takovou formou dávat nemůže a to bude obhajovat paroháčka za 2. místo.

Eda s Evou bojovali pilně o každý bodík a přetahovali se o vedení. Edovi se ovšem v první půlce tréninku dařilo mnohem více a stále zlepšoval svůj nához až na vítězných 178 bodů v 6. kole. Od 7. kola jej ale nějak opustila přesná muška a Eva začala svým soustředěným a hlavně stále vyrovnaným výkonem Edu dotahovat. V 8. kole už na něj ztrácela jen 3 body a v posledním kole jej nakonec porazila o pouhých 6 bodů. Škoda, že se jí nepodařilo přehodit i Edův nához. Eda by pěkně prskal, kdyby přišel v posledním kole o obě trofeje. Mohl se radovat kromě náhozu ještě i z těch trofejí rodinných, ale byl natolik vytočený z celkové prohry s Evou na poslední chvíli, že se s poháry tentokrát nechtěl dát vyfotit. Ani Evička neměla zájem o focení s hlavní cenou a tak si s Edou předali poháry rychleji, než stačila Táňa ve foťáku vyměnit baterky. Pak se společně Táni chechtali, že je nestačila včas cvaknout. No počkejte holoubci, v pondělí bude Táňa připravena lépe i jako fotograf i jako soupeř.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.