Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 19.03.2009

Čtvrteční trénink měl mnohem pestřejší průběh než ten úterní. Pořadí se neustále měnilo, výkony měly vynikající úroveň a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo si odveze kterou trofej.

Edovi vyšla hned v úvodu jeho taktika vytvořit si v prvním kole dostatečný náskok před holkami a náhozem 176 bodů jim utekl hned na začátku o 40 bodíků. Jenže ve druhém kole holky zabraly, Táňa hodila 170 bodů a Eva dokonce 181 bodů, Edův náskok smazaly a Eva se ujala dokonce vedení. Táňa zopakoval ve třetím kole výborný výkon z druhého kola a na vedoucím místě vystřídala Evu. Čtvrté kolo vyšlo pro změnu zase Edovi a náhozem 206 bodů se ujal vedení on. Eva v dalších kolech pilně sbírala bodíky a po každém odehraném kole se Edovi přibližovala. Její hlavní útok přišel v sedmém kole, kdy se náhozem 204 bodů opět vrátila na vedoucí pozici o 17 bodů před Edou a v osmém kole svůj náskok ještě zvýšila na 34 bodů. Táňa ji přesvědčila, aby se zahrálo ještě jedno kolo s tím, že by Eva mohla Edu obrat i o ten náhozový pohár, po kterém jednou už už sahala. Evička se bohužel nechala přesvědčit, ale její koule už byla zřejmě unavená a nehodila jí v posledním kole ani jeden strike. Eda chytil nabídnutou šanci za pačesy a náhozem 181 bodů připravil Evu i o pohár za celkové vítězství v tréninku.

Eva litovala, že se do devátého kola vůbec pouštěla a Eda se radoval, že si domů odváží všechny tréninkové trofeje. Před sobotním slavnostním turnajem se mu podařilo opět zaplnit svou pohárovou polici, aby se měl po turnaji čím doma chlubit před návštěvou. V autě po cestě domů si neušetřil poznámku, že holky musely prohrát, protože se tentokrát nenacpaly žádným dobrým jídlem. Pak se chválil, jak se mu bude dobře spát po takovém vítězství a chtěl, aby Táňa poslala Evě smsku s přáním dobrého spaní, protože jí se prý bude usínat po porážce těžko. Táňa ovšem nic takového neudělala a rozhodla se, že tu porážku Edovi na sobotním slavnostním turnaji vrátí i s úroky za sebe i za Evu. Ta si ho určitě příští úterý také vychutná a tu jeho polici mu holky pěkně vyluxují.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.