Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 10.02.2009

Dnešní již pravidelný úterní VIP trénink jsme očekávali velice netrpělivě, protože Eva měla poprvé hrát se svou novou koulí, kterou dostala jako dárek k narozeninám. Přinesla si ji i v krásné tašce, takže od teď se bude s koulí do heren promenádovat nejen Táňa, ale i Eva. Trénink byl zpestřen návštěvou Péti, který s námi hodil první dvě kola. Eda sice prohlašoval, že to budou jen zahřívací kola mimo soutěž, ale holky rozhodly, že když se jedná o trénink, tak se zahřívací kola budou počítat i do naší pohárové tréninkové tabulky. Jako by Evička měla v nose, že holky předvedou hezké výkony a udělají si tentokrát ony na Edu hezký náskok.

Warm Up - Tabulka výsledků

Hráč 1.

Poř.

2. Poř.

S

Æ

Eda 118 3. 148 3. 266 133
Táňa 163 2. 171 1. 334 167
Eva 170 1. 139 2. 309 154,5
Petr 148 4. 121 4. 269 134,5

Největším překvapením byl tentokrát výkon Táni, která tuto mini soutěž vyhrála a porazila i takového mistra bowlingu, jakým je Péťa. Průměr 167 byl jejím životním výkonem a také poprvé se i ona začala ucházet o trofej za nához výkonem 171, když o jeden bodík překonala Evin výkon z prvního kola.Když ale Péťa odešel, jako by odešla i její motivace a další dvě kola už hrála jako obvykle jen kolem stovky.Eda začal od čtvrtého kola podávat vynikající výkony a překonal Tánin nához výkonem 180 bodů. Jenže Evička nám opět nechtěla přepustit ani jeden pohár a v šestém kole hodila 195 bodů. Škoda nějaké té nedorážky, mohli jsme opět juchat nad náhozem přes dvěstě bodů. Eda sice ještě zabojoval a v předposledním kole hodil 190 bodů. Na nához to sice nebylo, ale tento výkon ho posunul o 15 bodů před Evu do celkového vedení. Jenže poslední kolo opět vyhrála Eva hezkým náhozem 180 bodů a oba poháry tak zamířily zpět do její domácí vitríny.

Eda ale také neodjížděl s prázdnou. Lucka konečně přivezla VIP turnajové trofeje, které jim dlužila od minulého čtvrtku. Pro Evičku VIP mistra a pro Edu pohár za nához VIP turnaje. Eda samozřejmě uchránil před Táňou i rodinné trofeje, ale Táňa ukázala, že se s ní bude muset začít konečně také počítat. Škoda, že neměla výdrž držet krok s ostatními po celý trénink, ale opět měla nakonec celkem dobrý průměr 138 bodů.

 

Určitě jí pomohla také výborná večeře, kterou Evě, jí a Lucce, která byla opět bohužel ve službě, přichystal mistr kuchyně Rosťa. Jen se možná Táňa přecpala až moc, protože z takové velké porce by se doma najedla i se svým Rostíkem. Ještě, že tam měla Betynku, která jí pomohla alespoň s rybkou, ale horu kaše už musela zvládnout sama. No vypadala ta dobrůtka hodně podobně jako tento obrázek. Když už Táňa sotva funěla, tak jí Evička řekla, že to byl jen malý předkrm před její sobotní narozeninovou oslavou, kam Táňu pozvala. Tak Evi ještě jednou všechno nejlepší a hodně hodů přes dvěstě!

 
 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.