Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 06.01.2009

Na 6.1. byl původně plánován další VIP turnaj, ale Lucinku nám odvolali na zahraniční hokejovou misi a tak jsme si jen zatrénovali ve třech.

Bowling nás pohltil tentokrát natolik, že jsme odehráli celých 10 tréninkových kol. Eva s Edou si opět nedarovali ani jednu kuželku zadarmo a hráli, jako by šlo o samotný turnaj. Eda prohrál o víkendu s Táňou šipky a uvolnilo se mu na polici volné místo pro jeden pohár. Pustil se do hry s velkou chutí, aby obral Evu o ten tréninkový. Hned na úvod hodil 158 bodů. Na jeho kvality sice nic moc, ale bylo to víc než měla hozeno Eva. Ve druhém kole nahrál Eda hezkých 183 a ve čtvrtém dokonce 188 bodů. Eva hrála také moc dobře a její náhozy se pořád pohybovaly kolem 170, ale na Edu to bylo málo. Už to vypadalo, že pohár za nához bude zase jednou Edův. Eva se ale posilnila dobrou večeří, kterou jí naservíroval pan šéf a manžel v jedné osobě přímo do herny, vrátila se jí síla i bojovnost a v 7. kole naházela 189 bodů a překonala Edův výkon o 1 bodík.  To Edu zlomilo natolik, že v dalším kole nahrál jen 132 bodů a Eva ho předběhla i v celkovém vedení. V závěru ale zabojoval a alespoň celý trénink vyhrál o 13 kuželek. Evu už ale nepřekonal a tak si odvezla pohár ona, když jej uhájila o jediný bodík před Edou stejně jako na minulé akci.

Táňa  byla tentokrát nějak z formy. Jen dvě kola naházela slušně, jinak to byla docela pohroma a po delší době měla průměr pod 130. Přitom se nezdržovala pitím piva, ale rovnou se vrhla na grogy a rumíky. Jenže to její výkon ovlivnilo spíše opačným směrem a dokonce zapoměla udělat fotky z předávání poháru. Navíc ji celý druhý den bolela hlava, takže bude muset příště vymyslet opět nějaký nový druh občerstvení, aby nebyla z toho bowlingu tak unavená,  nemusela počítat na nohách modřiny a zjišťovat, co po bowlingu ještě natropila.  Jako reportér se musí chovat prostě zodpovědněji. Nedá se nic dělat. Asi se bude také posilňovat raději jídlem jako Eva. Taková česnekačka bude jistě lepší než grog.

Lucka nakonec ke svému večernímu hokejovému zápasu stejně nenastoupila, protože měla nateklé koleno, které si poranila o víkendu na lyžích. Hrála si prý na Malysze s Valentou a jde jí zatím jen ten Valenta.  Bowling by se jí ale zřejmě hrál s nateklým kolenem také špatně.  Kdyby si to přece jen zkusila a nedařilo se jí, tak by se na to koleno akorát tak vymlouvala.   My už ji známe jako své bowlingové botky.

14.1.2009 - přidány doplňující informace k akci, dodatečně vypátrané o týden později

1) Evička chytila během tréninku do nohy křeč z bowlingových botek a musela proto hrát s takovým velkým handicapem. Táňa jí nabízela jakési své pochybné masérské dovednosti, které by jí prý určitě pomohly. Naštěstí se od ní kurýrovat nedala a proto jí noha opět slouží k naprosté spokojenosti.

2) Fotka z předávání poháru Evě není, protože se nikdo ani neobtěžoval jí pohár předat a pogratulovat.

3) Táňa zapoměla v herně tašku i s koulí, jak se hrnula k baru, aby si mohla vypít s šéfem Rosťou "jednu na cestu". Odešla ale pěkně po svých, jen pro ni museli z auta přijít, když už měl Eda nastartováno a ona se pořád nějak neměla k odchodu.

 
 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.