Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 03.03.2009

Táňa se na pravidelný úterní trénink hodně těšila. Potřebovala si spravit chuť po svém sobotním nepříliš povedeném vystoupení na 2. ročníku Pot Cup v Bowling Sky Ostrava. Byla hodně nažhavená na hru a Eva zřejmě také. Lucka opět hrát nemohla, protože měla službu, ale její dokonalý servis měl lví podíl na Tánině zlepšené hře. Táňa se tentokrát rozhodla popohánět své tělo do hry něčím jiným, bež rumíkem. Na Pot Cupu měla bavoráka a tak si řekla, že u něj ještě nějakou dobu zůstane. Vybrala si dobře a Lucka jí v průběhu večera připravila několik drinků lahodících jak oku tak i Táninu mlsnému jazýčku. Bavoráčci byli o dvě třídy lepší než ty ve Skyi a Tánin výkon rovněž.

Eva už také nastoupila do hry v lepší kondici, než v jaké byla po nemoci v Ostravě. Celou dobu byla v tréninku na vedoucí pozici a pouze po třetím kole ji na jedno kolo vystřídal Eda, protože se mu podařilo nahrát nejvyšší nához tréninku 186 bodů. Eva jeho výkon v 8. kole zopakovala a protože byla držitelkou i druhého nejlepšího náhozu 184 bodů, získala trofej za nához ona. Všichni během večera předváděli výborné výkony, Eda s Evou dohodili dva splity a Táňa dokonce tři, z toho jeden byl v postavení kuželek 3-10 a jeden dokonce trojkový 2-7-8. Táni se opravdu dařilo a dorážky jí šly jako po másle. Čím to jen je, že když přijde na nějaký cizí velký turnaj, tak není schopná dorazit skoro nic. Kdo ovšem nejvíc tento večer překvapil, to byl Eda. Autorem jediného náhozu pod 100 bodů byl tentokrát on. Nahrál v 6. kole pouhých 87 bodů a Táňa se díky tomu prodrala na druhé místo. Eda si nemohl vzpomenout, jestli měl někdy horší nához než tento. V dalších kolech se opět vzchopil a dotahoval Táňu, co to šlo. Táňa druhé místo ale velmi těsně udržela a téměř po roce Edu konečně na tréninku porazila. Průměrem 150,5 bodu na kolo Táňa navázala na své tréninkové výkony před svým onemocněním. Jen by tak měla hrát pořád a hlavně si více věřit na velkých turnajích.

K večeři měly holky tentokrát smažená kachní prsíčka, která voněla i chutnala skvěle. Eda si neodpustil poznámku, že si Eva s Táňou chodí na trénink hlavně nacpat bříška a bowling je prý pro ně jen záminka. Ovšem výkony holek jeho teorii nepotvrdily. Eda pořád nemohl pochopit, že byl poslední. Pořád hledal nějaký důvod a nakonec ho našel. Eva měla v tašce ještě z Pot Cupu bowlingový pytlíček na ruce a Táňa ho během hry používala. Proto se jí dařilo více než jemu, že měla doping - cpala se dobrotama a používala pytlík. A vo tom to prý je.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.