Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 02.01.2009

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Bylo třeba se přivítat s Málkou v novém roce a tak jsme hned po svátcích vyrazili na další trénink. Lucka nás čekala už u dveří, ale ne proto, že by se nás nemohla dočkat. Jen na nás chtěla dohlídnout, abychom se řádně otřepali od sněhu a nenadělali jí v hospůdce svinčík. Eda si boty neotřepal a hned dostal zprdunk.

Trénink byl zahájen bouchnutím šampaňského a slavnostním přípitkem, aby se nám letos opět dařilo alespoň tak, jako loni.

Lucka měla službu a tak raději rovnou navařila Táni velký hrnek grogu. Místo oblíbené Kachny jí ale přinesla hrnek s jakousi Krávou, která měla dokonce vytahané vemeno. Táňa se původně měla v úmyslu urazit a obhlížela si hrnek hodně podezíravě. Měla dojem, že to je nějaká poťouchlost od Lucky a je to namířeno proti ní. Ale když jí Eva řekla, že to je osobní Lucčin hrnek, tak si to považovala dokonce za poctu popíjet grog s takového hezkého hrníčku.

Tentokrát sice nepadla na tréninku žádná dvoustovka, ale o to napínavější byl boj o náhozový pohár. Eva hned na úvod nahrála 154 a přiblížila se k zisku trofeje. Táňa povzbuzená svým výkonem z minulého tréninku nahrála 145 a dělila se s Edou o druhé místo.  Eda začal útočit na Evin nához, ale nahrál ve druhém kole jen 153. Ve třetím kole hodil 164 bodů a už se radoval, ale Eva ho přehodila se 168 body. Ve čtvrtém kole Eva s Edou opět bojovali. Metu sice nepřekonali, ale Eva se vrátila zpět na vedoucí pozici. Největší bitva se konala v pátém kole. Eda hodil 175 a opět si mnul ruce, že se mu konečně povedlo Evu přehodit. Táňa nahrála také hezkých 156 bodů. Na Evin desátý frame se přišla podívat i Lucka a držely s Táňou Evě palce. Eva se soustředila a k Edově smůle a za velkého jásotu svých obou fanynek nahrála 176 bodů a stále vedla i v celkovém pořadí. I když Eda hezky bojoval další dvě kola, Evin nához už nepřekonal. Vyhrál sice trénink celkově, ale za to se zatím ještě pohár neuděluje a tak se musel tentokrát spokojit pouze s malými rodinnými poháry. Prý už je ani nebude do Málky vozit, protože je Táňa nad ním stejně nikdy nevyhraje. Táňa sice nic nevyhrála, ale s průměrem 135 bodů na kolo byla nakonec také spokojená. Vstup do nového roku jsme oslavili moc hezky. Kéž by se nám tak dařilo i nadále.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.