Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 25.05.2009

Místo konání: Bowling club Málka, 19:00 - 21:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 5

Počet hráčů: 4

 

Tento týden se zadařilo a mohli jsme si spolu všichni čtyři zahrát náš oblíbený VIP turnaj. Lucce a Táni se hned v úvodu povedl rekord, ale bohužel se netýkal bowlingu. Stihly se spolu tentokrát pohádat již v rekordně krátkém čase.

Lucka se chystala rozšířit nabídku nealkoholických nápojů v Málce o frappé, zkoušela je připravovat s různými příchutěmi a jedno pití nabídla Táni na přivítanou. Táňa ale měla již půl dne velkou chuť na pivo a už se těšila, jak si pochutná na oblíbeném Birellu. Ostatně přišla přece do hospody a ne do mléčného baru. Na sladké jídlo a pití Táňa hlavně vůbec není a tak nesdílela Lucčino nadšení nad žhavou ledovou novinkou, odmítla čokoládové frappé ochutnat  a tím Lucku pěkně namíchla ještě dřív, než turnaj začal. Lucka byla tak vytočená z Tániných údajně blbých řečí na její frappé, že nechtěla vůbec hrát. Zdálo se, že snad sbalí svůj batoh a odjede domů, ale míchací horečka ji přece jen udržela v Málce. Mezi jednotlivými hody odbíhala do kuchyně a míchala a míchala, až všechny druhy namíchala a ochutnala. Také Evička už byla z toho Lucčina míchání namíchnutá, protože na ni musela pořád volat a honit ji do hry.

Lucce ale takové rozptylování při hře neubíralo nic na jejím výkonu a do turnaje vstoupila hezkým náhozem 166 bodů. Jediným, kdo ji dokázal v prvním kole o jediný bod překonat, byla překvapivě Táňa. Jako by ta hádka v úvodu předznamenala i budoucí vývoj v turnaji, protože o vedoucí místa se spolu bily zrovna ony dvě. Lucka si ale v dalších kolech postupně vytvářela náskok. Ve čtvrtém kole hodila Táňa 176 bodů a těšila se, že vyhraje alespoň nához. Lucka ji ale hned přehodila se skvělým výkonem 188 bodů a mnoho nechybělo a dosáhla by na vytouženou dvoustovku. Poslední kolo sice vyhrála Táňa se svým oblíbeným náhozem 153 bodů, ale Lucka si v poklidu vyházela k náhozu i celkové prvenství v turnaji.  

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.