Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 15.06.2009

Místo konání: Bowling club Málka, 19:00 - 21:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 4

Počet hráčů: 4

Po dvou týdnech se musela postavit Táňa výzvě zbývajících týmových kolegů a obhajovat poprvé v životě těžce či vlastně náhodně získané zlaté VIP trofeje. Tušila, že to pro ni tentokrát nedopadne dobře, protože výkony z minulého týdne jí moc optimismu nedávaly.

Eva se pustila do boje jako dračice a hned se ujala vedení s velkým náskokem před Luckou. Obhájce trofejí Táňa byla poslední a Eda jen těsně před ní. Toto pořadí se ani jednou nezměnilo, takže napínavé boje probíhaly pouze o nához, kde si Eva s Luckou nedarovaly ani bodík. Lucka nezískala nakonec ani ten nához i když k němu měla v posledním kole hodně blízko a zaostala za ním o pouhé tři bodíky. Jenže jako obvykle Lucka neměla na hru dostatečný klid, nevydržela jen tak sedět a tak zase odbíhala do kuchyně a chvílemi tam vypomáhala. Když nebyla v kuchyni tak pro změnu čarovala s telefonem a stihla si při bowlingu hrát hry. 

Táňa s Edou měli pro hru ideální podmínky, soustředili se jen na bowling, ale výkony u obou zůstaly bohužel za očekáváním. Po prvních dvou kolech oba s hrůzou zjistili, že s takovým výkonem by ani jeden z nich nepostoupil do druhého kola mílovými kroky se blížícího již 6. ročníku velkého prázdninového turnaje u Málky. Holky od Málky je tentokrát rozdrtily ostudným způsobem a tak si hned objednali další trénink na čtvrtek.

Trénovalo se samozřejmě i po VIP turnaji a tréninkové trofeje jako obvykle uhájila Eva k velké radosti Táni. Ani jedna totiž nechtěla, aby "tréninkové stříbro" putovalo k Lucce do Karviné, odkud bychom jej prý půl roku neviděli, jak vtipně poznamenala Eva. Náhozový pohár byl opravdu ve velkém nebezpečí a Lucka jej nezískala o pouhý jeden jediný bodík. Co včera holky přece jen postrádaly (Táňa určitě), byl Rosťa se svými kuchařskými specialitami, který odjel rybařit. Holky zůstaly odkázané jen na toho Birella a tak jim chyběla energie na atakování dvoustovky.

Eda se postupně rozehrál, nedal Táni šanci ani na jeden malý rodinný pohárek a tak Táňa odjížděla z Málky s prázdným batohem. Zato Evička si na nedostatek pohárů po včerejšku stěžovat rozhodně nemůže. Ještě že má dost velkou tašku na svou bowlingovou kouli, jinak by to neměla ani jak domů všechno pobrat.

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.