Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 10.03.2009

Místo konání: Bowling club Málka, 19:00 - 21:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 5

Počet hráčů: 4

Po týdnu jsme si dali opět sraz na pravidelném tréninku. Táňa se těšila, jak si zase pochutná na něčem dobrém z Rosťovy kuchyně, jenže celý den nejedla a tak se musela před tréninkem stejně najíst doma, aby svou kouli vůbec uzvedla. Udělala dobře, protože když přijela do Málky, zůstala stát s otevřenou pusou. Kulečník zakrytý a v hospůdce skoro ani noha. Všichni byli na hokeji povzbudit orlovské Orly v jejich prvním zápase play-off. Zuzka ale Táňu uklidnila, že prý Rosťa má v kuchyni nějaké maso připravené.

Táňa s Edou chvilku čekali, než dorazí holky. Eda popisoval, jak minulý den sháněl s policií své autíčko, žabičku zelenou, starou škodověnku stovečku ubohou, kterou mu někdo na sídlišti ukradl. Nakonec se auto našlo v polích kousek za Orlovou a nic mu naštěstí nebylo. Táňa byla ráda, protože autíčko slouží právě na takové krátké cesty do Málky a zpět. Z holek dorazila ale jen Evička a sdělila nám, že i Lucka byla v den turnaje okradena o svůj baťůžek plný jejích nepostradatelných věcí a také prožívala den ve společnosti našich policistů, kteří nás chtějí chránit a pomáhat nám. Edovi pomohli skvěle, ale Lucka asi takové štěstí mít nebude.

Začalo se hrát místo turnaje jen tréninkové kolo, Lucka dorazila v zápětí a pokračovalo se turnajem. VIP trofeje obhajovala Eva. Jaké štěstí, protože by nám možná byly s baťůžkem ukradeny i naše cenné poklady. Asi by je měla Lucka také u sebe, aby je přivezla večer na turnaj. Chvíli po Lucce dorazil i velký Rosťa a z kuchyně se začalo ozývat naklepávání masíčka. Jak byla Lucka v ráži z jednání na policii, tak hned v prvním kole naházela skvělých 195 bodů a VIP turnajová trofej za nához byla její. V dalších kolech se jí ale již tolik nedařilo, Evička se dostala do vedení a udržovala si bezpečný náskok po celou hrací dobu.

Rosťa přinesl na stůl do herny okurčičky a velký talíř plný voňavých masíček, abychom si mohli při hře mlsat. Největší pozornost tím vzbudil ale hlavně u Denise a Betky, kterým se čumáky kroutily už v době, kde se masíčko peklo. Byli hned v pozoru a už se zdržovali jen u stolu, kde byl voňavý talíř. Lucka vypozorovala, že je turnaj tentokrát hodně vyrovnaný. Tím vyburcovala Táňu, která již byla smířena se ziskem posledního místa. Táňa v posledním kole hodně zabrala a nebýt hnusného sedmičkového splitu v desátém frejmu, mohla Lucku nakonec porazit. Ale kdyby, chyby. Měla se víc snažit v prvním kole, které jí hrubě nevyšlo. Byla ale i tak spokojená a nevadilo jí, že byla poslední. Prohrát s nejlepší ženou 2. ročníku Pot Cupu jen o 2 body, to není špatný výkon. Holky od Málky si tedy tentokrát VIP turnajové trofeje pěkně rozdělily. Eda sice Evu na vedoucí pozici stále dotahoval, ale nakonec zůstal poražený o pouhých o 7 bodů.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.