Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 05.02.2009

Místo konání: Bowling club Málka, 19:00 - 21:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 4

Počet hráčů: 4

Táňa si po ostudě na nedělním VIP turnaji předsevzala, že pokud to bude možné, tak bude trénovat dvakrát týdně. Před nedělním rodinným turnajem to bylo třeba jako soli a proto si objednala večerní trénink také na čtvrtek. Na trénink nakonec mohly přijít i obě naše VIP kamarádky. Lucce nečekaně odpadl hokejový trénink a tak si mohla také zahrát, což Táňa s Edou přivítali s nadšením. Lucka nám ovšem hned nadělala hokej v tréninkovém programu. Prohlásila, že když už jsme se sešli všichni, tak můžeme hrát rovnou VIP turnaj. Poháry sice zůstaly u ní doma, ale že ona si je stejně obhájí a kdyby náhodou ne, tak že je přiveze do Málky na druhý den a vítězové si je vyzvednou dodatečně. Táňa sice moc nadšená nebyla, má ráda vždy na stole všechny trofeje o které se právě hraje. Také jí nešlo pod nos, že se jí někdo plete do organizace tréninku, ale byla v menšině. Program bowlinového večera byl schálen následovně: VIP turnaj na 4 kola a VIP trénink na 2 kola.

 Holky přijely vyhladovělé, protože celý den Lucka seděla za volantem dodávky a obstarávala své květinové obchody. Evička jí při tom dělala společnost a obě si naříkaly, že je bolí z toho dlouhého sezení v autě nohy. Ovšem při dobré večeři rychle zapomněly na všechny bolesti a vrhly se s chutí do jídla i do bowlingu.

Turnaj to byl velice zajímavý a pořadí se na všech místech měnilo po každém kole. Vyrovnanější turnaj jsme ještě neměli a Eda si během čtyř kol vyzkoušel všechna pořadí. Lucka vyhrála první kolo o pouhý bodík před Evou a obě si vytvořily i slušný náskok před Edou a Táňou, jejichž výkon Lucka nezapomněla okomentovat: "To jste vy dva nahráli tak málo? Hihihi." Ale Lucka v dalším kole nahrála dokonce ještě míň než oni dva, ve třetím ještě míň a propadla se z průběžného vedení až na poslední místo. Eda se ve třetím kole probojoval do čela vedení krásným náhozem 198 bodů, ale nejvyrovnanější výkony předváděla jako vždy Eva, která se stále pohybovala mezi prvním a druhým místem. V posledním kole ztrhla celkové vítězství na svou stranu a tak se o turnajové trofeje rozdělila s Edou. Lucka nejen že vyšla pohárově na prázdno, ale nedostala se ani "na bednu". Jojo, utahovat si ze slabších, to se nevyplácí. Lucka ovšem tvrdí, že to není utahování, ale že chce jen Táňu vyprovokovat k větší snaze. Netušila, že to bude mít na Táňu takový účinek a opravdu díky tomu Táňa bojovala. Byla po druhém kole sice až poslední, protože se musela potýkat se čtyřmi splity, ale 134 bodů na tu smůlu nebyl špatný výkon. Její vystoupení a průměr 145 bodů na kolo jsou příslibem, že by mohla jít po dlouhé době s formou konečně nahoru a to je před Pot Cupem to hlavní.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.