Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 01.02.2009

VIP Málka Cup 01.02.2009

Místo konání: Bowling club Málka, 17:00 - 19:00

Dráha č.: 2

Počet kol: 4

Počet hráčů: 4

Tuto krásnou slunečnou neděli jsme prožili v ryze sportovním duchu. Těšili jsme se hlavně na náš podvečerní VIP bowlingový turnaj a den jsme si krátili dalšími sportovními aktivitami. Lucka dopoledne hrála velmi důležitý prvoligový hokejový zápas. Táňa s Edou ji jeli povzbudit a nelitovali. Zápas byl velmi vyrovnaný, plný hezkých gólů a napínavý až do vítězného konce. Edu víc než výsledek ovšem zajímalo, jestli se Lucka na ledě snaží a hlavně aby se co nejvíce během zápasu unavila. To se mu splnilo, protože ve třetí třetině Lucka byla na ledě skoro pořád a po zápase se z ní pěkně kouřilo, když dokázala s holkami během poslední třetiny otočit výsledek zápasu ze stavu 5:6 na 8:6. Hlavně jsme ale byli rádi, že se nám holka během zápasu nezranila i když se Eda těšil, že bude Lucka večer unavená a on tak bude mít o jednu soupeřku méně. Do bowlingu ale naštěstí zbývaly ještě tři hodiny a tak měla přece jen něco málo času na odpočinutí. Původně Lucka navrhovala hrát už ve tři, ale nebylo na bowlingu volno a ani by to nebylo fér, když by si po zápase vůbec nevydechla.

Eva si krátila chvíle do turnaje šipkami. Její družstvo DC Málka hrálo druholigové derby s dalším orlovským klubem a zápas ji hodně psychicky vyčerpal, když Málka prohrála až v prodloužení. Jediní dva neunavení tak zůstali Táňa s Edou a také vyhráli první turnajové kolo. Eda si mnul ruce, měl pěkný nához 164 bodů a Táňa byla o dva body lepší než Eva s Luckou. Tak ji to nejdříve rozveselilo, že když šla házet do druhého kola, tak Edovi pošeptala: "Hahaha, dneska je máme!" Ale smích ji brzy přešel. Nakonec byla ze svého průběžného druhého místa natolik vykulená, že své emoce psychicky nezvládla, začala kupit jednu chybu na druhou a zbylá tři kola více trpěla než aby si hru správně užívala.  V Lucce se opět probudil její bojový duch z hokeje, ve druhém kole nahrála stejný počet bodů jako Eda v prvním a i celkově se usadila na vedoucí pozici s náskokem 4 bodů před Edou. Kdyby si Lucka občas neprotahovala bolavá záda, tak by nikdo neřekl, že má v nohách tak náročný zápas, protože hrála bowling velmi dobře. Ve třetím kole Edu připravila i o vidinu na zisk poháru za nához výkonem 175 bodů a zvětšila svůj náskok natolik, že se Eda v posledním kole sesypal a může být rád, že tak tak uhájil druhé místo před Evou, která na něj v závěru pěkně zaútočila. Eva se postupně vzpamatovávala z porážky v šipkách a její výkon šel od třetího kola hodně nahoru. Čtvrté kolo dokonce vyhrála.

Všichni se prostě snažili, bojovali a hráli dobře až na toho oslíka Táňu. Sama netuší, co bylo příčinou takového špatného výkonu. Opět se u ní projevil syndrom Verner. Po krátkém programu druhá a pak sešup jako hrom. Možná za to mohou i ty Birelly. V prvním kole jí ještě kolovaly v žilách zbytky slivovice, kterou se na hokeji zahřívala, ale Birellama to rozředila a potom prd dohodila. Ta její psychika udělala svoje, protože se jí v hlavě honilo spoustu dalších věcí a neuměla je při bowlingu zablokovat. Na to právě používá ty rumíky, aby vypnula mozek většinou od pracovních a někdy i soukromých problémů. Bohužel ho někdy vypne tak dokonale, že si pak nic nepamatuje a to také není dobře. Za měsíc je další ročník Pot Cupu. Pokud si nebude chtít uříznout ostudu, bude muset zvýšit tréninkové dávky. Jen jednou týdně trénovat takovému kopýtku určitě nestačí.

 

Tabulka výsledků

Hráč 1.

2.

3.   4.

S

Æ

 

Eda

164

1.

141

2.

144

2.

136

585

146

2.

Táňa

147

2.

109

4.

100

4.

94

450

112

4.

Eva

145

3.-4.

131

3.

161

3.

143

580

145

3.

Lucka

145

3.-4.

164

1.

175

1.

140

624

156

1.

Nejlepší nához VIP turnaje: Lucka - 175 bodů

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.