Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 14.03.2011

Trénink 14.03.2011

Táňa s Edou vyrazili do Jan Marie ještě jednou, aby si vyzkoušeli další 3 dráhy. Cestou tam se Táni zdálo, že Edovo auto vydává nějaké podezřelé zvuky a jako by na cestě spíš plavalo než jelo. Eda trvdil, že je to výfuk a že jej bude v sobotu měnit.

V herně byli úplně sami a mohli se v klidu soustředit na trénink. Zahráli si na každé dráze 5 kol, ale Tánina úžasná forma se přes noc někam vytratila, zhoršila se na kolo o 20 kuželek a tak trénink i nához vyhrál Eda, i když Táňa lacinou svou kůži nedala. Kdyby si ale Táňa mohla započítat +8 handicap na kolo, tak by vyhrála ona. O tom ale Eda slyšet nechtěl a honem strkal poháry do batohu. Táňa chtěla navrhnout ještě i nové pravidlo o náhozu. Eda sice měl nejlepší nához 195 proti Tániným 186, ale měl také i nejnižšší nához 92 a tak Táňu napadlo, že tím se nejlepší nához s nejnižším nuluje a pohár bude mít ona. Když si ale vzpoměla, jak Eda po náhozu 92 hrozil, že s takovou hrou v úterý na ABL nepojede, raději byla zticha. Za 3 dohozené splity a 4 striky v řadě si Eda ty poháry zasloužil. Zlepšil si nedělní průměr na 132 a tak doufejme, že jeho výkon bude mít rostoucí tendenci i v zápasech ABL.

Samotný trénink tentokrát nebyl tak napínavý jako cesta domů. Táňa se těšila, že si zajdou do Málky na Birell, ale nestačili k ní dojet a asi půl km před cílem Edovi v lese bouchla guma a musel měnit rezervu. Bohužel jeho auto už má pěkně nahnilé prahy, takže jeho hever nebyl schopen auto zvednout a Táňa musela zavolat na pomoc svého Rostíka, který mohl po zimě provětrat jejich motorového miláčka. Ten přijel i s Betynkou a přivezl jiný hever. Během výměny si Táňa po půl roce prohlédla své autíčko a zjistila, že běhěm stání v garáži je na něm několik milimetrů prachu. Neměla chytřejší nápad než na kufr napsat MÁLKA. Když to Rosťa zjistil, tak ji chtěl na místě v lese zadusit a zahrabat pod listí, že prý mu Táňa poškodila lak. Naštěstí na myčce auto umyli dobře a žádné následky z toho nebyly.

Jaké štěstí, že ta guma nerupla už v neděli, když Eda fičel na trénink s celým VIP družstvem a nestalo se to ve vysoké rychlosti. Doufejme, že se nás štěstí bude držet i nadále.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.