Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 30.11.2008

Místo konání: Bowling club Málka

Čas:  14:00 - 16:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 2

Počet hráčů: 6

V neděli se uskutečnil po dvou měsících další rodinný slavnostní turnaj tentokrát na počest Táni, která lepší oslavu narozenin než na bowlingu u Málky nezná. Není nad to si pěkně zasportovat v příjemném prostředí než sedět doma, nudit se a koukat na televizi.

Hned od začátku se Táňa rozhodla praktikovat zkušenosti nasbírané na tréninku a nechala si u Lucky uvařit grog. V restauraci narazila také na další kamarádky a s těmi si dávala na své zdraví Vampíra. Kombinace grog a Vampír měla opravdu na Táňu příznivé účinky, protože vyhrála první kolo náhozem 160 bodů. Druhý Eda hodil 144, takže získala i malý náskok nad svým největším soupeřem. Táni nepomáhaly k výkonům jen tekutiny. Nejvíc jí pomohla nová koule, kterou dostala darem k narozeninám od Lucky a Evy. Hned se s koulí zkamarádila a první ranou hodila strike. Prostě paráda. Ještě těm překvapením nebyl zdaleka konec. Dalším dárkem od kamarádky Nadi z bowlingu byla taška na tu kouli, takže teď Táňa může machrovat po hernách nejen s botkami, ale i s vlastní koulí. Koule má dírky navrtané akorát na její malou tlapku, takže se s ní Táni úžasně házelo. Ve druhém kole svůj náskok udržela shodným náhozem 144 bodů jako Eda a po dlouhé době nad ním vyhrála. Získala jak velký pohár mistra slavnostního turnaje tak i pohár pro nejlepší ženu. Průměr 152 je jejím nejlepším životním výkonem a lepší dárek si ona sama sobě opravdu dát nemohla.

Oslava se pak přesunula od Málky k ní domů, ale z té už si toho Táňa moc nepamatuje. Jen je jisté, že ji Drahoslava, její mamka, bude ještě nějakou dobu hromovat za "výkony", které předváděla mimo bowling. Když návštěva odešla, šla Táňa hned spát. Kouli si s taškou dala ke své postýlce. Chtěla si ji vzít do postele, ale to jí Rosťa nedovolil. Tak kouli alespoň v tašce hladila po jejím hlaďoučkém povrchu za ty pěkné hody a nakonec usnula s prstíky zasunutými do jejích dírek.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.