Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 14.12.2008

Místo konání: Bowling club Málka

Čas:  14:00 - 16:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 2

Počet hráčů: 6

V neděli pořádal Eda další slavnostní turnaj, aby oslavil své narozeniny tam, kde tak rád tráví své volné večery. Aby eliminoval Táňu, která byla obhájcem slavnostních trofejí, namluvil Draze, aby zakázala Táni pít "podpůrné" alkoholické prostředky. Eda dobře z tréninků věděl, že bez něčeho lahodného bowling Táni nejde.  Draha opravdu Táni pohrozila, že když bude Táňa u Málky zase vyvádět tak jako posledně na svých narozeninách, tak už Draha nikdy do Málky nevkročí. Hezky to měli s Edou na Táňu domluvené.

Táňa zařadila i na slavnostní turnaj pohár o nejlepší nához a Eda hned počítal, kolik bude mít po turnaji doma pohárů, když vyhraje a když bude Draha nejlepší žena. Nechtěli Táni nechat vyhrát ani jeden pohárek a Eda Drahu hodně během hry povzbuzoval. Souboj o poháry byl tak velice napínavý a padlo i dost striků. Draha v prvním kole Táňu pěkně honila,  byla druhá a Táňa třetí jen o bodík za ní. První kolo vyhrál Eda náhozem 172 bodů a tento výkon mu zajistil i novou trofej. Když viděl Drahu na druhém místě, tak si mnul ruce a smál se, že posbírají s Drahou všechny trofeje.

Druhé kolo vyhrál Pavel se 165 body a vybojoval celkově stříbrnou příčku. Škoda pouhých dvou nedorážek ve druhém kole, které jej připravily o nejlepší nához a možná i celkové vítězství. Bronz patří Táni včetně poháru za nejlepší ženu. Draha byla po náhozu 115 bodů hodně zklamaná, že druhé místo neudržela a nakonec skončila až s nepopulární bramborovou medailí. Prohrála s Táňou o 15 bodů.  Eda Drahu káral, že je jelito a že se málo ve druhém kole snažila. Draha se ale bránila, že za to může Táňa, protože ji prý znervózňovala svým focením a blýskáním. Vítěz Eda se pýchou nadýmal, div neprasknul. Další rodinné oslavy budou nejdříve v březnu a tak se bude s těmi poháry pyšnit hezky dlouho.

Turnaj_141208.pdf, (26.93kB)
Protože Táňa neměla s kým během turnaje vyvádět, tak alespoň pořídila podrobný zápis hezkých výkonů.
 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.