Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

1. ročník - 2. kolo

2. kolo Silesia Cup

Silesia Cup

Datum: 20.03.2011

Čas: 8:00 - 20:00

Hrací místo: Bowling Sky Ostrava - Poruba

Počet drah: 6

Počet rund: 5

Složení hráčů: 8 žen a 39 mužů 

Stránky turnaje: http://www.bowlingczechsilesia.cz/

Hrací systém: Hráč hraje kvalifikaci 6 her na vylosovaném páru drah. Ženy mají handicap +8 kuželek na každé kolo. Všichni hráči pak mají handicapy podle svých dosažených průměrů v soutěžích ČBA nebo ABL. Do finále postupuje 18 hráčů podle dosažených bodů v kvalifikaci. Ve finále se již handicapy nezapočítávají.

 2.kolo - reportáž od pořadatele Milana

Málku zastupovala pouze Eva a Lucka. Táňa byla tentokrát ve stavu nemocných a tak nemohla zúročit svou aktuální formu a bojovat o další body do žebříčku Firo. Ještě na čtvrtečním tréninku házela s přehledem přes 150, ale v pátek ji sklátila viróza i když si promazávala pravidelně své útroby slivovicí jako prevenci proti nachlazení a chřipce. Jenže její Rostík už laboroval s virózou týden až se mu povedlo Tuňku nakazit a tak musela oželet v pořadí už druhý Edův slavnostní turnaj v Málce a také 2. kolo Silesie, na které se moc těšila. Místo toho se potila a bolela ji celá Tuňka.

Holky se ve velké konkurenci opět probojovaly obě dvě až do finále. Ve finále byly tentokrát dokonce hned 4 ženy. Ani na podruhé holkám ale finále nevyšlo a opět obsadily 17. a 18. místo.  Získaly ovšem skalp dvou děvčat, které je porazily na prvním turnaji a které se tentokrát do finále vyjímečně vůbec nedostaly. Bowling je hra ošidná a každý turnaj, ba každé kolo je úplně jiné a ne vždy to padá tak, jak bychom si přáli.

Jméno hráče

HC Kvalifikace Finále

Průměr

Nejlepší nához

Pořadí v ženách

Pořadí celkové

 Lucka

+23

 1103

572

 153,70

184

 3.

 17.

 Eva

+18

 1077

531

 150

169

 4.

 18.

 Táňa

 +30

 

 

 

 

 

 

  Celkové výsledky zde.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.