Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Turnaj 11.01.2009

Místo konání: Bowling club Málka

Čas:  14:00 - 16:00

Dráha č.: 1

Počet kol: 2

Počet hráčů: 5

Po delší pauze Eda zorganizoval mistrovský turnaj. Titul Mistra obhajovala Táňa a těšila se z cenné trofeje už od léta. To Edu hrozně dopalovalo a rozhodl se Táňu konečně vyzvat k obhajobě mistrovského titulu. Hráčů se sešlo pouze 5. Hela sice již doléčila svou nohu, ale pro změnu ji trápily záda a tak jen povzbuzovala Jirku, historicky prvního našeho Mistra z roku 2006. Rosťa má momentálně také ovázanou nohu a tak zůstal raději doma hlídat hárající Betynku.


Táňa obhajovala i pohár pro nejlepší ženu. Protože se turnaje zúčastnily pouze ženy dvě, měla obhajobu této trofeje celkem snadnou. Draha ale v prvním kole trochu zlobila a ztrácela na Táňu jen 2 body. Po prvním kole se ujal vedení Eda, Táňa byla druhá a Draha hned třetí. Pavel má ovšem vždy dobré až to druhé kolo a nejlepším náhozem turnaje 167 bodů nakonec vybojoval druhé místo a pohár "paroháčka". Třetí Táňa alespoň obhájila pohár pro nejlepší ženu. Pavel si myslí, že hodil dokonce svůj osobák. Bude zajímavé projít náš archiv s výsledky od roku 2006 a udělat statistickou tabulku všech hráčů. Draha spadla po druhém kole až na poslední příčku. Měla štěstí, že Táňa mistrovský titul neobhájila, protože pohár nemusel naplnit poslední hráč, ale nový Mistr Eda. Dámy si přály tentokrát Malibu a Eda mamral, že ho to vítězství přišlo poněkud draho, když se do našeho poháru vejdou dva velké panáky.


V menším počtu hráčů jsme stihli odházet naše dvě soutežní kola docela rychle a tak jsme si ještě hodili jedno tréninkové kolo mimo soutěž. Pavel navrhoval změnu pravidel, že když nás teď hraje jen 5 a stíháme hodit 3 kola, tak první kolo by mělo být "na zahřátí" a jako soutěžní by měla být počítána až ta další dvě. Táňa, která měla v tréninkovém kole hozeno 144 a Pavel jen 111, hned počítala, jestli by se jí to nevyplatilo zavést to pravidlo okamžitě. Jenže ani tak by to druhé místo nezískala.Na dalším mistráku 8.2. už bude zřejmě hrát konečně i Hela. Snad náš turnaj obohatí svou účastí po delší pauze i Rosťa a proto žádná změna pravidel nebude.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.