Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

1. ročník - podzim 2008

Desetihodinový turnaj v Bowlingu POT CUP

Datum: 18.10.2008

Čas: 9:00 - 19:00

Hrací místo: Bowling Sky Ostrava - Poruba

Počet drah: 6

Složení hráčů: 8 žen a 28 mužů 

Hrací systém: 36 hráčů po 3 členných skupinách. Hráč hraje 2 kola na každé dráze, celkem 12 kol. Vítězí hráč s celkovým nejvyšším součtem. Ženy mají handicap +7 kuželek na každé kolo.

Pot_Cup_2008.xls, (611kB)
Zde jsou podrobné výsledky všech hráčů.

K účasti na Pot Cupu jsme přistoupily zodpovědně. Zajely jsme si turnajovou hernu pěkně vyzkoušet a zatrénovat si. Ani jsme se nedivily, že jsme v herně narazily na naše budoucí soupeře, které známe z turnajů u Málky a kteří si také přišli zatrénovat před sobotním turnajem. Těm se ovšem trénink vydařil mnohem lépe.

Nám se první kolo nikomu nepovedlo a dalo se to i trochu čekat. Když hážete někde poprvé, nikdy to v prvním kole není ono. Ani to druhé ještě nebylo úplně perfektní, ale Eva se z nás adaptovala jako obvykle nejlíp a byla alespoň vždy přes 100. Ve třetím kole nahrála 157 bodů a Táňa překvapivě také zabrala a hodila 154 bodů. V celkovém pořadí se dostala před Lucku a moc se jí to líbilo. Lucka se toho zřejmě polekala, že je před ní v pořadí takové kopýtko jako je Táňa a v dalším kole se herně zlepšila. Stále však byla poslední. V pátém, celkem nevydařeném kole, ji Táňa přehodila zase o 1 bod.  Lucku už si začala pomalu dobírat i Eva, jak je možné, že je Táňa před ní. Zřejmě ví, jak svou dceru vyburcovat k výkonu, protože v posledním kole Lucka hodila nejlepší nához tréninku 163 bodů a o mnoho bodíků Táňu přece jen překonala. Průměrný nához nebyl u žádné z hráček oslnivý a docela se začaly obávat, jak to v sobotu dopadne. Ale jak praví jedno pořekadlo: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti."

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.