Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Bowlingové botky

Myslím, že je dobré mít vlastní bowlingové botky. Pokud člověk chodí hrát každý týden, je škoda vyhazovat peníze za půjčovné a o hygienické stránce věci se ani nemusím zmiňovat. Botky se sice v herně hned při vrácení dezinfikují, ale nejlepší je si rozšmajdat svoje vlastní botičky akorát na svoje nožičky.

 Nemusíte mít hned botky za několik tisíc, já mám přesně tyhle botky BowlCzech Rental za 1000 Kč a jsem naprosto spokojená. V těch chci být i pochovaná, kdyby mě to náhodou kleplo. Když se vám na dráze hra nedaří, tak ve vlastních botkách vypadáte alespoň jako borec, který je momentálně trochu z formy. Vím o čem píšu, jsem z formy skoro pořád. Přesto cítím, že pohled na mě vzbuzuje u hráčů hrajících na sousední dráze (kteří ovšem mě Táňu neznají :-) ) určitý respekt. Když se mi pak podaří hodit něco pěkného, tak se mi dostane občas i pochvaly od úplně cizích lidí.

Jedna rada na závěr. Pokud si botky budete kupovat nebo jen v herně půjčovat, dejte si pozor na číslo bot. Číslování botek neodpovídá běžnému číslování obuvi, na které jsme zvyklí. Já mám běžnou botu číslo 38, ale moje bowlingové botky mají číslo 36. Raději si v půjčovně rovnou řekněte o boty s číslem o 2 menším. Také každý výrobce má trochu jiné číslování, takže je dobré prohlédnout si tabulku číslování velikostí, která bývá na dobrých internetových obchodech k dispozici.

Hráč v pravých bowlingových botkách vzbuzuje respekt!

Na fotce je Lucka v herně v Praze, kde jsme si botky na hraní ještě půjčily. Ale už máme svoje.

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.