Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Bowling Club Málka

Kde Málku najdete:  mapka naše,  mapka na Googlu

Provozní doba bowlingu: 10:00 - 24:00

Ceny dráh: jsou stejné po celý týden
10:00 - 16:00 160 Kč
16:00 - 24:00 200 Kč

Rezervace na tel. 604 402 762.

Provozní doba restaurace: 10:00 - 22:00  

Fotogalerie:  Jak to vypadá v Málce na bowlingu a Oslavy v Málce

Na pátky a soboty je třeba rezervaci potvrdit složením zálohy ve výši 50 procent. Za toto mohou ovšem nezodpovědní návštěvníci, kteří si bowling rezervovali a pak klidně nepřišli. Takové případy se stávaly v poslední době často a proto muselo být přijato tohle opatření. I nám se několikrát stalo, že jsme si chtěli objednat bowling a už bylo obsazeno. Pak mi personál  volal, že jim lidi nepřišli, jestli máme ještě zájem přijet hrát.

Součástí restaurace je útulná banketka pro pořádání firemních akcí nebo rodinných oslav. Dokonce menší svatba se dá u Málky vystrojit a tamní kuchyně je vynikající. Bramborový salát paní Evy je hotová delikatesa pro mlsné jazýčky. Polévky jsou úžasné a každý má v naší rodině oblíbenou tu svou. Já nedám dopustit na česnekačku, nikde jinde jsem nejedla tak dobrou a poctivou. Eda si objednává vždy dršťkovou a švagři si neumí představit návštěvu Málky bez zelňačky. Jednou jsem viděla na bowlingu, jak si hosté na vedlejší dráze objednali kopec tataráku a horu topinek. Říkali, že tatarák od Málky je nejlepší široko daleko. Já jsem ho ještě nikdy nejedla, ale jednou si ho objednal Pavel a Jana mu ho pak zblajzla. Ani ona tatarák do té doby nejedla a nejdříve se i šklebila, když mu ho přinesli na stůl. Takže asi to bude pravda.

Zabavit se můžete také hraním kulečníku a k dispozici jsou dva šipkové automaty. Na čepu mají černého Kozla, Radegast dvanáctku i desítku a také Birell.  Točený Birell chutná opravdu skvěle. Bowling Club Málka je moje srdeční záležitost, nedám na Málku dopustit a vřele všem doporučuji.

Dobrá rada na závěr:


Jestliže si zakoupíte permanentku na 10 hodin, tak ušetříte 400 Kč, protože každá hodina na permanentce je v hodnotě 200 Kč, kdežto permanentka stojí jen 1600 Kč. A pokud budete náhodou hrát v tom levnějším tarifu za 160 Kč, rozdíl do 200 Kč vám personál vyúčtuje. Permanentka může být i vhodným vánočním dárkem pro celou rodinu, pokud už mají odrostlejší děti. Hračky za tisíce omrzí po pár minutách, ale zážitky z bowlingu vydrží někomu na celý život.

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.