Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

12. ročník - Jaro

3. kolo ABL

ABL družstev - přebor Ostrava

Datum: 26.4.2011

Čas: 18:00 - 22:00

Hrací místo: Bowling Jan Maria

Počet drah: 4

Počet týmů: 6

Počet žen ve všech týmech celkem: 4

3. kolo - reportáž od pořadatele Milana

Třetí kolo musela odehrát opět pouze ženská část družstva Málka ve složení Eva, Lucka a Táňa.  Ta byla od rána velice nervózní, protože se rýsovala možnost zaútočit na první místo a ona měla předchozí den na tréninku jen průměr 116 a přestaly se jí dařit dorážky.  

1. zápas

V úvodním zápase proti dvoumetrovým "trpaslíkům" hrála Málka na dráze číslo 1 a ta byla kamenem úrazu ten večer pro všechna družstva, jak se později ukázalo. Tuňka na ní trénovala i den před tím a tušila, že to bude pěkná pohroma. Nakonec byla opravdu ráda, že se dostala alespoň přes stovku. Eva s Luckou držely se svými protihráči krok, ale třetí "trpaslík" nahrál na dvojce 181 a tak Málka prohrála o 50 bodů. Jedinou útěchou holkám bylo, že hned v dalším zápase "trpaslík" na jedničce nenahrál ani 400.

 

.  2. zápas

Druhý zápas Málka vyhrála jen díky handicapům, ale Tuňka už zahrála trošku lépe, prootže dráha číslo 3 k ní je přece jen přátelštější a vítězství jí vrátilo zpět bojovného ducha. I Popeláři se trápili hned v následujícím zápase na dráze číslo 1 a naházeli tam jen 360.

 3. zápas

Ve třetím zápase měly holky za soupeře vedoucí tým K3. Holky měly vylosovanou dráhu číslo 2, na které si Táňa na dorážky věří a tak to holkám tentokrát nezkazila a Málka družstvo K3 bojující na dráze 1 porazila i když opět jen o plusové body handicapu.

4. zápas

Čtvrtý zápas hrály holky na trojce proti Lucky Six a Tuňka už konečně hrála v pohodě. Lucka hrála celý hrací den výborně a Evička se také pěkně rozehrála, takže holky předvedly zatím svůj nejlepší nához v soutěži vůbec a shodou okolností tento nához byl prozatím i nejvyšším náhozem mezi všemi družstvy přeboru. Magickou hranici 500 bodů se ale zatím překonat nepodařilo.

 5. zápas

Škoda, že mezi vítězným zápasem proti Lucky Six a posledním zápasem měly holky pauzu, protože Tuňka byla pěkně rozjetá a během pauzy vyšla z tempa.  Eva a Lucka sehrály na dráze č. 4 výborný zápas proti Aggressorům, ale Tuňka má ze čtyřky podobný komplex jako z jedničky a tak se jí opět nedařilo dohazovat do spare. Největší zlost měla na sebe, že nedohodila do spare v 9. frejmu. Měla šanci porážku ještě odvrátit, ale musela by hodit 2 striky. Ona však v posledním frejmu hodila místo striku split a bylo po naději na vítězství. Aggressoři, kteří se tento večer také trápili na dráze 1 s náhozem 376,  zahráli proti Málce na třetí dráze svůj nejlepší zápas večera a dva body si zasloužili.

Bohužel tato ztráta Málky nezůstala bez následků. Málka sice udržela celkově druhé místo v tabulce, ale K3 jim odskočila o 2 body a ještě holky přišly o náskok, který měly před Červeným Trpaslíkem. Druhé místo tak mají jen díky lepšímu průměru než Trpaslík. Ten v posledním zápase večera sehrál vynikající zápas proti Popelářům a na problematické jedničce nakonec naházel 518 bodů proti 500 od Popelářů na dvojce. Oba týmy tak přeskočily Málka ve statice o nejvyšší nához družstva.

Lucka se se svými vyrovnanými výkony probojovala zpět mezi špičku v žebříčku jednotlivců, ale Tuňka s Evíkem si opět pohoršily.

 

 

 

 

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.