Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

12. ročník - Jaro

2. kolo ABL

ABL družstev - přebor Ostrava

Datum: 5.4.2011

Čas: 18:00 - 22:00

Hrací místo: Bowling Jan Maria

Počet drah: 4

Počet týmů: 6

Počet žen ve všech týmech celkem: 4

2.kolo - reportáž od pořadatele Milana

Druhý hrací den nastoupila Málka ve složení Eva, Lucka a Táňa. Eda se necítil dost silný na to, aby nastoupil a do Ostravy nepřijel. Holky z toho byly zklamané a bály se, že kdyby se některá zranila, tak jim chybí další hráč. Naštěstí Tuňku tentokrát koleno nebolelo, ale Lucka si naříkala hned na několik bolestivých věcí.

Pro druhý hrací den měly již holky podstatně vyšší cíle. Chtěly udržet druhé místo a případně zaútočit i na celkové vedení.

1. zápas

První zápas holky sehrály s týmem, se kterým se ještě neutkaly. Kluci s Lucky Six jim svou neúčastí v prvním hracím dni "darovali" 2 body a tak si je chtěli zase vzít zpátky. Táňa s Luckou se nemohly vůbec trefit do spare a tak zápas vybojovala hlavně Eva, která předvedla nejlepší ženský nához dne 191 bodů a její zásluhou holky těsně zápas vyhrály.

 

.  2. zápas

Druhý zápas Málka vyhrála pod taktovkou Lucky. Táňa opět nic moc a Evík si asi denní porci štěstí vybral v prvním zápase. Naštěstí se nedařilo ani Aggressorům a tak byly další dva body doma.

 3. zápas

Ve třetím zápase holky změřily své síly s Červenými Trpaslíky, jediným mužstvem, kterému zatím podlehly a který měl po prvním harcím dni stejný počet bodů jako Málka. Holky tedy měly co oplácet a předvedly soustředěný výkon, který jim nakonec přinesl opět těsné vítězství, ale 2 body byly doma a Málka se dostala dokonce do vedení v tabulce.

4. zápas

Čtvrtý zápas byl velmi dramatický. Holky nastoupily proti K3, dalšímu mužstvu z vedoucí trojice. Úvod zápasu se vůbec nevyvedl. Lucka reklamovala kluzkou dráhu. Při odhozu jí podkluzovaly nohy a tak nemohla pořádně mířit a dostat se do spare. Obsluha ale nic závadného na dráze nenašla. Tuňka pro změnu bojovala se splitama a tak jako jediná držela krok s klukama z K3 Eva a to na výborně hrající kluky bylo málo a postupně si vybudovali slušný náskok před holkami. Lucka se konečně trochu dostala do hry a druhá půlka zápasu byla nesmírně napínavá. I Tuňce se zadařilo a hodila triple v 7. 8. a 9. frejmu. Kdo se začal potýkat se splity a nedorážkami byli pro změnu kluci z K3 a tak se holkám podařilo smazat ztrátu a dýchali K3 na záda. Jenže štěstíčko se tentokrát od holek odklonilo. První šanci získat zápas pro Málku měla Evička, ale postavil se jí v posledním frejmu split 7 - 10. Další šanci strhnout vítězství na svou stranu měla Tuňka, která měla možnost konečně také jednou podržet svůj tým. Stačilo hodit čtvrtý strike nebo alespoň spare a 8+. Jenže Tuňce při odhozu taky podjely nohy a upadla stejným způsobem, jako herci ve filmu Císařův pekař na namazaných parketách. Tuňka sklidila za akrobatický výkon bouřlivý potlesk, ale kuželek spadlo jen 9. I když Tuňka přistála měkce na svůj zadní airbag (bolel ji pak ještě týden), už se nebyla schopná koncentrovat na dorážku a tak se z vítězství tentokrát radovala K3.

 5. zápas

Do posledního zápasu holky nastupovaly bezprostředně po porážce od K3 a nestačily se z ní pořádně otřepat. Poslední zápas se nepovedl vůbec. Lucka měla 5 splitů, Tuňka 4 a Evičce se také nedařilo. I když holky bojovaly, tentokrát prohrály s Popeláři vysoko a byla to zatím jejich největší porážka. Jenže se širokýma splitama se toho moc vybojovat nedá.

 

Málka měla opět nejlepší nához dne a Evička nejlepší nához mezi ženami.

.

 

 

 

 

 

 
Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.