Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 30.12.2008

Předposlední den roku jsme se šli rozloučit s Málkou a zatrénovat si s Evou. Eda prohlásil, že musí hodně trénovat. Jestli prý v příštím ročníku prázdninového turnaje u Málky nepostoupí až do finále, tak přestane bowling hrát. Kuželky to zřejmě slyšely a aby Edu povzbudily, padaly mu ten večer velice ochotně. Hned v prvním kole Eda nahrál svůj druhý nejlepší nához v životě 223 bodů a holkám bylo jasné, že opět vyhrál pohár za nejlepší nához VIP tréninku. Ani Eva ani Táňa dosud takový nához nezahrály a ani se na takový výkon ten večer necítily. Holky se ale i tak snažily a hlavně Táňa hrála hodně dobře. Konečně hrála tak, jak by to sama chtěla a jak by to mělo být u ní vlastně běžné. Vyhrála dvě tréninková kola a po druhém kole byla dokonce před Evou. Eva hrála ale také dobře, ve třetím kole nahrála 167 bodů. Ve čtvrtém kole Eda zvolnil, nahrál nejmíň ze všech a Eva jej začala pomalu dotahovat. Aby nenechal Eda nikoho na pochybách, že on je teď Mistr, opět zahrál úžasných 203 bodů a hned v dalším kole přidal 215 bodů. Předvedl nejlepší hru ve své bowlingové kariéře a všichni nakonec byli rádi, že se mu tak hezky dařilo a přáli mu to. Vidět 3x za večer výkon přes 200 na naší hráčské úrovni je opravdu velký zážitek. Edovi ovšem stouplo jeho sebevědomí do hlavy až přespříliš, protože začal všude prohlašovat, že v létě odjede z Málky na kole. Pánské jízdní kolo bývá totiž hlavní výhra pro nejlepšího muže na prázdninovém turnaji a Eda teď tvrdí, že už není jeho cílem pro turnaj postup do finále, ale pouze celkové vítězství.

Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.