Bowlingová rodinka

Stránky věnované bowlingu a tomu, jak se naše rodiny bowlingem baví.

Trénink 25.11.2008

Po týdnu jsme se sešli, že zase potrénujeme alespoň ve 3, když Lucka měla povinnosti na jiném sportovišti. Eda a Táňa potřebovali trénovat na nedělní slavnostní rodinný turnaj a Eva bude hrát v sobotu se svojí rodinou velký turnaj v Havířově ZÁMEK BOWLING CUP 2008/2009. Aby bylo oč bojovat i při tréninku, byl do hry zařazen pohár o nejlepší nához VIP tréninku. Eda se hned zaradoval, že půjde domů se třemi poháry, jenže zprvu to tak nevypadalo. Tentokrát na nás vyšla dráha číslo 2, na které se Táni ani Edovi moc nedaří i když má na dvojce Táňa hozený svůj osobák 209. Také první kolo nebylo moc slavné. Hned ve druhém kole ale Táňa zaútočila na pohár o nejlepší nához výkonem 170 bodů. Eda se bohužel později na dvojce aklimatizoval a ve 4. kole nahrál 182 bodů, které mu stačily na zisk cenné trofeje. I když se Táňa s Evou snažily, už se Edu nepodařilo překonat. Ten předvedl asi svůj nejlepší výkon v letošním roce a byl zklamaný, že nehrajeme VIP turnaj, když má takovou formu. Vyhrál celý trénink a získal tak  i oba další rodinné poháry za vítězství v tréninku a nej nához. Ale Táňa jej mohutně povzbuzovaná Evou a posilňovaná svými "čajíčky" ze začátku pěkně proháněla. Grogy tentokrát vařila  Zuzanka a naštěstí očima nekoulela jako minule Lucka, ale s úsměvem je  servírovala Táni do herny. Pod vlivem takového chutného občerstvení se Táni povedly občas i hezké kousky a poprvé v životě dohodila ten nejtěžší sedmičkový split na 2 pravé a 1 levou kuželku. Eva se také nenechávala zahanbit a chvílemi se Eda o nához dne strachoval. Jenže i Eva si dopřála tentokrát trochu jiné pivo než  Birell a tak jsme se žádné 200 nedočkali. Místo toho máme ale dvě nové perly do hitparády výmluv.

Nejlepší nához tréninku VIP: Eda - 182 bodů

Nejlepší nához tréninku rodinného: Eda - 182 bodů

Najde-li se rodina, která by si chtěla změřit síly s našim VIP Málka týmem, zanechte na sebe kontakt v knize návštěv.