Desetihodinový turnaj v Bowlingu POT CUP

Čas: 8:30 - 19:00

Hrací místo: Bowling Sky Ostrava - Poruba

Počet drah: 6

Složení hráčů: 9 žen a 27 mužů

Hrací systém: 36 hráčů po 3 členných skupinách. Hráč hraje 2 kola na každé dráze, celkem 12 kol. Vítězí hráč s celkovým nejvyšším součtem. Ženy mají handicap +8 kuželek na každé kolo.

Naše reprezentace na tomto turnaji: Lucka, Eva, Táňa

Zpráva z turnaje od Mildy zde.

Závěrečný turnaj třetího ročníku soukromých turnajů ze série Pot Cup se konal opět v herně Bowling Sky v Ostravě. Pro všechny účastníky byly tentokrát připraveny medaile a ceny. Celkový vítěz 3. ročníku se opět mohl těšit na bowlingovou kouli a jako novinku i kšiltovku pro mistra. Tu zpětně obdrželi i vítězové předchozích dvou ročníků. Jako zvláštní cena byl připraven fotbalový míč Jabulani. O vítězi tohoto míče rozhodl los a zísal jej hráč, který obsadil 4. místo v turnaji. Alespoň jej nemusela tolik bolet pověstná "bramborová" medaile.

Táňa se snažila protlačit na turnaj i Edu, ale již byla všechna startovní místa obsazena, protože o účast na turnaji je velký zájem. Takže z Orlové opět vyrazila na turnaj naše dámská jízda, aby si vše pěkně užila. Jako překvapení bylo jedno pivo zdarma na účet herny, což se účastníkům velmi líbilo a po takové pivní snídani se všichni pustili s chutí do boje.

Táňa hrála celé léto hrozně a až na malé výjímky její hra nestála za nic. Proto měla jediný cíl, aby nebyla poslední. Na posledních dvou trénincích se sice zdálo, že se Táňa konečně dostává do formy a průměry měla mezi 130 a 140 body, ale její předvedené výkony na turnaji zůstaly opět za očekáváním. Obsadila celkově 34. místo a nahrála nejnižší počet bodů ze všech 6 absolvovaných turnajů Pot Cup. Jediné štěstí, že tentokrát neměla nejnižší nához v turnaji.

Evička a Lucka bojovaly jako vždy o medailové stupně mezi ženami, ale na Janu Boučkovou opět nestačily. Holky si mezi jednotlivými hrami občas zaskočily i k fotbálku a dopadlo to tak, že Evička dostala od Lucky kanára a odmítla vlézt za trest pod stůl. V bowlingu to Lucce vrátila i s úroky. Evička byla v ženách tentokrát druhá a Lucinka třetí. Lucka dlouho držela výkonem 200 bodů alespoň nejvyšší nához v ženách, ale v posledním kole ji překonala Jana Boučková o 10 bodů stejně, jako na minulém turnaji.

Naše výsledky: Výsledky v tabulce jsou bez handicapu podle skutečných náhozů.